Goomass İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz ?

Goomass ile Satış Ortaklığı Sisteminden Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz ?

 

goomass kazanc 300x163 Goomass İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz ?

 

Goomass kullanıcılarına satış ortaklığı için temelde iki farklı yöntem sunar.

  1. Goomass Avcı Startejisi
  2. Goomass Çiftçi Stratejisi

Goomass ile hangi meblağlarda kazanç elde edilebileceğine geçmeden önce goomass ‘in temel iki stratejisini kısaca tanıyalım.

 

Goomass Avcı Stratejisi :

Satış ortağının ücretli reklam ağlarını kullanarak nasıl ürün tanıtımı ve pazarlamasını yapacağını ve inceliklerini öğretir. Bu stratejideki hedef en düşük maliyetle en fazla kârı elde etmektir.Genelde satış ortaklığına yeni başlayanların bir an önce internetten para kazanmak istemeleri veya en azından internetten para kazanıldığını somut olarak görmek istemeleri nedeni ile tercih ettikleri yöntemdir.

Goomass Çiftçi Stratejisi:

Herhangi bir sermaye harcamadan bir süre ciddi emek sarf ederek daha sonra hiçbir şey yapmadan pasif gelir elde etme stratejisidir. Bu stratejide satış ortağı ortalama birkaç hafta ile birkaç ay arasında değişen sürede bir çalışma yapar ve daha sonra ömür boyu kazanç elde edeceği bir sistem kurar.

Orta ve ileri seviye satış ortaklarının en çok tercih ettiği yöntemdir.

Buna göre goomass ile satış ortaklığı sisteminden ne kadar kazanılır konusunu bir örnek ile somutlaştıralım ,yalnız tekrar belirtelim ki çok geniş olan bu sistemde ne kadar çok emek sarf edilirse o kadar çok kazanç elde edilir.

Komisyon oranları dijital ürünlerde %40 ile %70 arasında değişmektedir. Biz komisyon oranı %50 olan aşağı yukarı 120 tl tutarında bir ürün düşünelim satış ortaklığı ağının alacağı komisyon gibi vs. masrafları çıktıktan sonra kalan komisyon 50 tl olsun (bu rakam normalde daha yüksektir )

Bu ürün için :

Günlük Satış   Haftalık Kazanç    Aylık Kazanç   Yıllık Kazanç

1 adet              350 Tl               1500 TL          18.000TL

2 adet              700 TL              3000 TL          36.000TL

3 adet             1050TL              4500TL          54.000TL

 

Görüldüğü üzere kazanç oranı performans ile orantılı olarak artan ve ciddi gelirler elde edilebilecek düzeyde. Fakat günde 1 adet satış yapmak işin inceliklerini bilmeyen biri için oldukça zor bir rakamdır.Diğer taraftan buradaki hesaplama tek bir ürün için mütevazı rakamlar ile hesaplanan meblağlardır.Satış ortaklığı sisteminde daha yüksek komisyon oranları ve çok daha yüksek kazançlar söz konusudur. Bunu elde edebilmek için bir çok önemli etken vardır. Unutmayın ki internetten ürün tanıtımı ve pazarlama bile başlı başına iyi bilinmesi gereken yeni bir iştir ve bu işin yöntemleri ne kadar iyi uygulanırsa kazanç da o kadar fazla olacaktır.

Doğru ürün seçimi

Doğru pazarlama platformu

Pazarlama platformunun uygulaması

Ürünün rekabet düzeyi vs.

gibi etkenler üzerinde durulması ve strateji geliştirilmesi gereken konulardır.

Goomass ile sistem bilinçli bir şekilde doğru uygulandığında ve disiplinli bir çalışma ile önemli kazançlar kaçınılmazdır.

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz ?

 

 

Bir Yorum

  1. […] Goomass İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz ? […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir