Goomass Nedir ? Hangi yöntem ile İnternetten Para Kazandırır?

GooMassProductBox 1 267x300 Goomass Nedir ? Hangi yöntem ile İnternetten Para Kazandırır?

Goomass

Goomass Nedir ?

 

GooMass dünyada milyonlarca Türkiye’de ise binlerce insan tarafından yapılan, yeni ticaret yöntemi olan internetten satış ortaklığı sistemini (affilate marketing) öğreten, bu alanda rehberlik eden eğitim kiti ve kaynaktır. Goomass Satış Ortaklığı yapmak için gerekli olan tüm alt yapıyı bünyesinde barındırır.Burada özellikle belirtilmesi gerekir ki internetten para kazanılmasını sağlayan goomass değil goomass’in öğrettiği satış ortaklığı sistemidir. Goomass internetten para kazanmak için bu satış ortaklığı sisteminde;

  • Ürün bulma
  • Satış ortaklığı ağları
  • İnternet reklam platformları
  • İnternetten ürün tanıtma ve satış yapma yöntemleri

gibi bir çok konu da gerek satış ortaklığına yeni adım atanlar ,gerekse bu işte satışını artırmak isteyen mevcut satış ortaklarının en çok tercih ettiği ve yararlandığı kaynak olarak görülmektedir.

Goomass ‘in öğrettiği Satış Ortaklığı Sistemi küresel adı ile affilate marketing bu gün dünyada bir çok üniversitede dahi meslek olarak eğitimi verilmeye başlanmış ciddi ve çok geniş kapsamlı bir iştir. Yapılacak olan işin adı ticaret olduğu için kapsamı ve kazancı bu ticareti yapacak olan satış ortağının ancak hayal gücü ve yetenekleri ile sınırlandırılabilir. Ve bu ticaretin yapıldığı mecra internet olduğunda kapsam ve alan akıl almaz boyutlara ulaşmaktadır.

İnternetten yapılan ticarette birçok şey gerçek hayattaki ticaret ile aynıdır .Ürün,üretici, müşteri, satıcı ,reklamcı vs. Fakat gerçek hayattaki ticaretin yöntemleri ile internetten yapılan ticaretin yöntemleri tamamı ile birbirinden farklıdır. İnternetteki ticarette gerçek hayattaki ticarette olan mağazaların yerini web siteleri ,reklam broşürlerinin yerini banner reklamlar ,cadde üzerindeki ilgi çekici reklamların yerini arama motorlarındaki reklamlar almıştır .Ve daha bir çok farklılık….

Goomass işte bu yeni ticaret yönteminde en çok kazandıran ve sermayesiz bile yapılabilirliği ile herkes için uygun olan satış ortaklığı sistemini öğreten ve rehberlik eden eğitim kitidir.

 Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass Nedir ? Hangi yöntem ile İnternetten Para Kazandırır?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir