Google Adwords Eğitimi

goomass kitap adwords Google Adwords EğitimiGoomass ve Google Adwords

Goomass ‘in 57 konu ile kullanıcılarına eğitimini verdiği Google Adwords google’nin ücretli reklam ağıdır . Bu reklam ağı ile dakikalar kadar sürecek kısa sürede müşterilere ulaşarak satış geçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Goomass Adwords Eğitimi’nin detaylarına geçmeden önce örnek bir adwords reklamının nerede görüntüleneceğinden kısaca bahsedelim.

Adwords reklamı Google ‘a bir arama yani bir anahtar kelime girdiğinizde karşılaştığınız Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkan reklam bölümüdür. Bunu bir örnek ile açıklayacak olursak. Google arama motoruna ‘’cep telefonu’’ yazdığımızı var sayalım ve aşağıda çıkan sonucu inceleyelim.

goomass adwords ornek Google Adwords Eğitimi

Örnek google adwords reklamı.Resmi büyük boyda görmek için üzerine tıklayın.

Resimde gördüğünüz üzere ilk iki sırada Google adwords ün reklamları karşımıza çıkmakta ilk sırada www.n11.com alışveriş sitesinin reklamını ikinci sırada ise bir ürün karşılaştırma sitesi reklamını görmekteyiz.Kısaca belirtecek olursak burada Google arama kutusuna ‘’cep telefonu’’ yazan bir kişiye bu siteler üzerinden satış yapma hedefi söz konusudur.

Ücretli reklam ile ürün tanıtımı ve satış yapmak satış ortaklığına yeni başlayanların internetten bir an önce para kazanma arzuları nedeni ile öncelikli olarak tercih ettikleri yöntemdir genelde. Adwords bütçeye uygun reklam imkanları ile satış ortaklarının reklamlarının görüntülenmesine ve müşterileri ile buluşarak satış gerçekleştirmesine imkan veren en önde gelen internet reklam platformlarındandır. Fakat adwords ;satış ortaklığı ile kazanç sağlamak için detayları ile öğrenilmesi gereken bir internet reklam ağıdır. Çünkü adwords ücretli bir reklam ağıdır ve 1 ödeyip 1 kazandıktan sonra yapılan işin emek harcamaktan ve zaman kaybetmekten başka bir anlamı yoktur. Reklam ağları kullanılarak yapılan satış ortaklığında hedef; en az maliyet ile en yüksek kazancı elde etmektir. Adwors reklam ağı bu anlamda komplike bir reklam ağıdır ve başlı başına eğitim gerektirir .Adwords kendi çapında sertifikalı uzmanları ve eğitimcileri olan Google ‘ın çok önem verdiği bir yapıdır. Bu nedenle adwords’ ü detayları ile öğrenmeden uygulamak yersizdir. Adwords eğtimi goomass yazarları gibi Google sertifikalı eğitimciler tarafından alınmalıdır. Bu tarz uzmanlar tarafından verilen eğitimler veya satılan kaynaklar kendi başlarına bile bir eğitim kitidir ve ciddi maliyetleri vardır .Goomass bu eğitimi kendisine sahip olamlara hediye olarak vermektedir .

Goomass Google Adwords Eğitimi satış ortaklarının adwords’ ü tam performansla kullanıp en az maliyet ile en yüksek kazancı elde edebilmeleri için gereken bilgileri ; olabilecek en yalın dille gereksiz detaylardan arındırıp basitleştirerek kolaylıkla anlaşılabilecek şekilde vermeyi başarmıştır.

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Google Adwords Eğitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir