Goomass Amazon Associates Eğitimi

 

goomass kitap amazon associates Goomass Amazon Associates EğitimiGoomass ’in 23 konu ile eğitimini verdiği Amazon Associates,Dünya çapında hizmet veren Amazon.com alış veriş sitesinin satış ortaklığı ağıdır www.amzon.com  elektronik ürünlerden tutunda, giyim, ayakkabı, oyuncak,kitap,araba gibi aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin satıldığı dünya devi bir alış veriş sitesidir,bu site amazon associates adını verdiği satış ortaklığı programı ile bütün ürünlerini satış ortaklarına sunar. Amazon.com geri dönüşüm oranı oldukça yüksek bir ağdır ve bu başarısını ziyaretçilerinin güvenini sağlayarak kazanmıştır. Amazon.com satış ortakları için de çok güçlü teknik altyapı ile hizmet vermektedir. Elbetteki Amazon.com un bu hizmetleri sunmasındaki başlıca neden satış ortaklığı sisteminin kendilerine getirdiği kazançtır.

Amazon.com da hangi ürünler bulunmaktadır ?

Amazon.com çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kedi köpek mamasından elektronik cihazlara ,makyaj malzemesinden arablara kadar varan çeşitlilikte ürünler bulunmaktadır. Bunun satış ortakları için en büyük avantajı şudur:

Bildiğiniz gibi satış ortaklığı siteminin temelinde özel bir link bulunmaktadır ve sistem satışın hangi iş ortağından geldiğinide bu link sayesinde anlar ve komisyonu o satış ortağının kasasına atar.Amazon.com da bu özel linkin cookie süresi 24 saattir ve bu 24 saat içerisinde siteye yönlendirdiğiniz müşteri siteden ne alışveriş yaparsa yapsın komisyon sizin hesabınıza yansır.

Bu şu demektir: Örneğin bir ayakkabı reklamı hazırladınız ve amazon.com da ki bu ayakkabıya müşterinizi yönlendirdiniz diyelim , bu ürüne giden müşteri bu andan itibaren siteden 24 saat içinde 10.000 dolarlık bir video kamerada alsa bu satıştan  komisyon kazanmanız mümkündür. Ve basit bir hesapla bu ürünün komisyonunun % 5 olduğunu varsayarsak hemen o anda 500 dolar kazanmış olursunuz.

Goomass ,Amazon Associates Eğitiminde ;

  • Amazon Associates’e üye olma
  • Amazon Associates panelini kullanma

Vb. eğitimlerin yanı sıra

  • En çok satan ürünleri bulma
  • Ürün seçme stratejileri
  • A store mağaza oluşturma ve sitenize entegre etme
  • Performans artırma yöntemleri

gibi önemli tecrübeleri de konu başlıkları altında paylaşmaktadır.

goomass amazon Goomass Amazon Associates Eğitimi

Goomass Amazon Associates Eğitimi Görseli

 

Goomass diğer eğitimlerde olduğu gibi Amazon associates eğitiminde de standart eğitimlerin dışına çıkarak ,tecrübe ve birikimler neticesinde elde edilen önemli detayları yine kullanıcılarına sunmuştur.

Goomass, Amazon Associates eğitimi veren Türkiye’nin ilk ve tek eğitim kitidir. Goomass amazon.com daki ürünleri satışı için dünyadaki en çok dönüşüm getiren yöntemleri öğretmektedir.

 Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass Amazon Associates Eğitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir