Goomass X Ticaret Satış Ortaklığı Eğitimi

 

goomass kitap xticaret Goomass X Ticaret Satış Ortaklığı EğitimiGoomass X Ticaret Eğitimi’ne geçmeden önce X Ticaret ‘ten kısaca bahsedelim :

X Ticaret daha önce Goomass satış ortaklığı sistemi eğitiminde bahsetmiş olduğumuz satış ortaklığı ağlarından bir tanesidir ve faaliyet alanı Türkiye olan , e-kitap ,yazılım gibi dijital ürünlerin satış ortakları tarafından satışının yüksek komisyonlar ile yapılabildiği bir satış ortaklığı ağıdır.

Türkiye satış ortaklığı sistemi ile tanışalı çok uzun zaman olmamıştır. Türkiye ’de insanlar internete daha fazla güven duymaya başladıkça internetten yapılan satışlarda her geçen gün artmış ve artmaya devam etmektedir ,rekabet seviyesinin düşüklüğü nedeni ile satış ortakları için Türkiye ‘önemli bir pazardır. X ticaret bu anlamda sunduğu yüksek komisyon oranlarının yanı sıra gerek ürün sahibi için gerekse satış ortakları için hizmet verdiği hem güvenilir hem de teknolojik alt yapısı ile çok önemli yere sahip bir ağdır. Faaliyet alanının Türkiye olması ve genellikle Türkçe ürünleri satışa sunuyor olması nedeni ile özellikle satış ortaklığına yeni başlayan affilate adayları için bizimde öncelikle önerdiğimiz satış ortaklığı ağıdır .

X ticaret ’e aşağıdaki linke tıklayıp üye olarak kısa sürede ürünlere satış ortağı olabilir ,yüksek komisyon oranlı dijital ürünlerin ;forumlarda internet sayfalarında veya facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında tanıtımını yapıp satış gerçekleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

X Ticaret’e şimdi üye olmak için tıklayın.

Goomass X Ticaret Eğitimi’ne Gelince:

Goomass satış ortaklığına özellikle yeni başlayanların yüksek komisyonlar kazanabileceği x ticaret satış ortaklığı sistemini tıpkı clickbank eğitiminde olduğu gibi püf noktaları ile başlangıç aşamasından itibaren anlatmaktadır.

Toplamda 28 konudan oluşan Goomass bu eğitimin içeriğinde

  • X ticaret’in yapısı
  • X Ticaret cooike’nin yapısı
  • X ticaret’in kullanımı

gibi teknik konuların sıra

  • Satış ortaklığında ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler.
  • Çok satan ve rekabet seviyesi düşük olan ürünlerin bulunması
  • Ürünlerin hangi platformlarda nasıl tanıtılacağı
  • Popüler çok satan ürünlerin bulunması

gibi tecrübelerin aktarıldığı özel konularında eğitimini sunmaktadır.

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass X Ticaret Satış Ortaklığı Eğitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir