Goomass Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) Eğitimi

goomass kitap seo Goomass Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) Eğitimi

Goomass Seo Eğitimi

Goomass ‘in en önemli farklıklarından bir tanesi internet üzerinden hiç sermaye harcamadan ürün tanıtımlarının gerçekleştirilebileceği yöntemleri satış ortaklarına öğretmesidir. Bu yöntemler içerisinde en önemli olanlardan birisi arama motorlarıdır.Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için neler yapılması gerektiği goomass ‘in bu eğitiminde detayları ile anlatılmaktadır.

Peki Goomass’in Seo Eğitimi ve SEO Nedir ?

Hepimizin bildiği üzere arama motorlarında özellikle de google’da bir anahtar kelimede ilk sıralarda yer almak demek ciddi miktarda ziyaretçinin bu siteleri ziyaret etmesi demektir. Bu anlamda yine hepimizin bildiği gibi önemli olan bir siteye sahip olmaktan ziyade bu sitenin ziyaretçilere sahip olmasıdır. Bunun başarılması için ise Google ‘ın sıralamada neleri ölçüt olarak kullandığını sıralamayı yaparken neleri dikkate aldığını iyi bilmek ve buna göre site oluşturmak gerekmektedir. Bu başarıldığında ise site sahibi için bu durum arama motorlarından gelen bedava ziyaretçiyi ve dolayısı ile de maddi geliri ifade etmektedir.

Google da herhangi bir anahtar kelimede yani arama kelimesinde üst sıralarda olmak denildiğin de SEO denilen bu terim karşımıza çıkmaktadır.

SEO Nedir ?

Açılımı ’’Search Engine Optimization’’ ,Türkçe karşılığı ise ‘’Arama Motoru Optimizasyonu’’ olan SEO başlı başına bir eğitim demektir. Bu eğitim için piyasada eğitim kitleri ve kitaplar bulunmakta ,kurslar verilmekte ve Google tarafından sertifika programları düzenlenmektedir?

Goomass ,Satış Ortaklığı ve SEO arasındaki İlişki Nedir ?

Satış ortakları tarafından satış ortağı olunan bir ürün için o ürün hakkında çok aranılan bir anahtar kelimenin Google aramalarında üst sıralarda olmak demek o ürün için daha fazla ziyaretçi sayısı ve o oranda satış ihtimali demektir. Bu nedenle goomass seo eğitimine goomass eğitim kitinde önemli bir yer ayırmıştır ve piyasada başlı başına ücret karşılığında satılan bu eğitimi kendisine sahip olanlara ücretsiz olarak sunmuştur .Seo Eğitimi ile Goomass’ in amacı satış ortaklarının hiç para harcamadan yani tamamen sermayesiz olarak satış ortaklığı siteminden para kazanabilmelerini sağlamaktır. Öyle ki satış ortakları tarafından en çok tercih edilen yöntemde budur ,satış ortaklarının bu yöntemi tercih etmelerindeki en büyük neden ise bir süre emek harcayarak sıralamada önemli bir yere getirdikleri ürün odaklı sitelerinden ömür boyu pasif gelir elde edebilmelerine imkan vermesidir.

Goomass ,eğitim kitinde bir web sitesinin nasıl oluşturulacağını anlatmakla kalmamakta aynı zamanda SEO eğitimi ile de bu siteyi sıralamada yükselterek yüksek sayıda ziyaretçi trafiği sağlamanın yollarını da öğreterek satış ortağının sermayesiz olarak kazanç elde edebilmesini sağlamaktadır.

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) Eğitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir