Goomass Kimlere Hitap Eder ?

goomass hitap1 Goomass Kimlere Hitap Eder ? 

Goomass bir internetten para kazanma kitidir ve bu nedenle de asıl olan Goomass’ in kime hitap ettiğinden ziyade internetten para kazanma işinin kime hitap ettiğidir. Bu nedenle de bu konuda yapılmış olan bir takım araştırmaların herkesi şaşırtan sonuçlarını paylaşarak devam etmek doğru olacaktır.

İnternetten para kazanma yollarının geçen yıllar içerisinde oldukça gelişmesi ,bu işten çok çok iyi paralar kazananların ortaya çıkması herkesin olduğu gibi araştırmacılarında dikkatini çekmiş ve internetten para kazanma yolunda çok iyi kazançlar elde ederek çok iyi yerlere gelen insanların ortak yönlerinin ortaya çıkarılması için çalışmalar ve araştırmalar yapmışlardır. Yapılan araştırmaların neticesinde oldukça şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkmıştır. Bir çok alanda olduğu gibi internetten para kazanma işinde de gerçek hayatta, okulda,ailede, sosyal çevrede vs. başarılı olan kişilerin bu işte de bu başarılarını sürdürmüş olmaları beklenirken tam aksine reel hayatında başarıyı yakalayamamış profillerin bu işte patlama yaptıklarını fark etmişlerdir. Araştırmacıların bunun sonucunda vardıkları ortak nokta şu olmuştur ;

normal şartlarda yetenekli olan insanların yetişme tarzı, aile,sosyal çevre, okul vs. gibi etkenler nedeni ile yeteneklerinin baskılanması ve bunun sonucunda yeteneklerini ortaya çıkaramıyor olmaları söz konusu iken internet dünyasında tüm bu baskılayıcı etkenlerden uzak olmaları sayesinde kendilerini çok daha rahat ifade ederek başarıyı yakaladıkları sonucunda birleşmişlerdir.

Tüm bu araştırmalar ile birlikte internetten para kazanma işinde başarılı olanların ortak birkaç özelliği ortaya çıkmıştır.

  • Hayatları boyunca bir takım şeylerin kendilerini engellediğini hissine kapılmaları
  • Zaman zaman bir patlama duygusu içerisine girip lakin çıkış noktası bulamadıkları için tekrar kabuklarına çekilmek zorunda kaldıklarını hissetmeleri
  • Kendisini internette reel hayattan daha rahat ifade etmeleri

Sizde Goomass ‘in sizin için uygun olup olmadığı sorusunun kendi kendinize soruyorsanız,hayatta bir takım şeylerin sizin olmanız gereken yerde olmamanıza sebep olduğunu düşünüyor iseniz internetten para kazanma işini deneyerek kendinize ve hayatınıza yeni bir şans tanıyabilirsiniz.

 

”Hayat farkında olduğun anda başlar!!!
Eğer bile bile gücünüzün yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız.
MASLOW

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.RESMİ WEB kopyaok Goomass Kimlere Hitap Eder ?

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir