Goomass ve Online Pazarlamanın Avantajları Nelerdir?

 

goomass avantaj Goomass ve Online Pazarlamanın Avantajları Nelerdir?Genelde internetten para kazanmak amacı ile insanlar bu işe başladıklarında internetten ticaretin hangi şekilde ve hangi yöntemler ile yapıldığı hakkında bilgiye ve fikre sahip olmamaktadır.Ne bir destek ne de bir temel olmaksızın atıldıkarı online pazarlamanın nasıl yapılacağı konusnda bilgi sahibide değillerdir.Diğer taraftan bu işe atılım yapanların genel ve temel ortak özelliği ciddi gelirler elde etmenin en iyi yollarından bir tanesinin on line pazarlama olduğunu bilmesidir.Günümüzde artık neredeyse tüm şirketler internetin devasa büyüklükte bir Pazar ağı oluşturduğunun bilincinde ve bu nedenlede bu Pazar ağına her sene milyonlarla ifade edilen meblağlarda yatırımlar gerçekleştirilmektedir.

Çoğu zaman piyasalarda oluşan durgunluk online Pazar ağına etki etmemektedir. Piyasalarda meydana gelen durgunluklar bu pazara çok fazla etki etmediğinden dolayıdır ki fiyatlarda ciddi dalgalanmalar yaşanmaz ve bu nedenle de insanlar durgun piyasa dönemlerinde bile uygun fiyatla hizmet veren internet pazarından alış veriş yapmaya devam ederler.

Satış ortaklığını kendinize meslek edinerek internetten para kazanmayı istemeniz durumunda kendi evinizin rahatlığında tamamen oturdunuz yerden mesleğinizi icra etme ayrıcalığına da sahip olursunuz.

Erken saatlerde yatağınızdan kalkmak durağa gidip işinize ulaşmak için araç beklemek gibi sıkıntılardan uzak olursunuz. Birikerek stres yaratan işleri düşünmek zorunda kalmazsınız, dışarda halletmeniz gereken işleriniz için izin alma zorunluluğunuz olmaz. Patron ,müdür gibi baskı unsurlarınız olmaz .Herşeyi kendiniz için yaparsınız çalışmak ve çalışmamak size kalmış bir şeydir istediğiniz zaman istediğiniz kadar çalışır istediğiniz zaman çalışmazsınız.

Artık günümüzde on binlerle ifade edilen sayılarda şirket online Pazar ağında faal olarak bulunmaktadır.

Özellikle Türkiye’de son zamanlarda internetten pazarlama hızlı bir büyüme göstermesine rağmen büyük şirketler online pazarın ciddiyetinin farkına biraz daha fazla vardıklarından bu pazardaki paylarını artırmak adına yatırımlarını da ciddi oranlarda büyütmektedirler.1998 den itibaren faaliyette olan hepinizin tanıdığı www.hepsiburada.com Doğan Holdingin bir kolu olup tamamı ile internet üzerinden hizmet sunmaktadır. 8000 m2 lik bir saha üzere kurulu bulunan bu büyük marka aşağı yukarı 1100 kadar tedarikçi firma ile işbirliği yapmakta ve bu sayı sürekli olarakta artış göstermektedir .Diğer taraftan 2001 senesinden bu yana hizmette olan ve 10 milyon civarında satış işlemi olan bir diğer büyük marka gittigidiyor.com Türkiye de kendine büyük bir pazar ağı edinmiştir. Türkiye’deki bu büyük pazarın farkında olan dünya markası www.ebay.com 2007 yılında gittigidiyor.com ile ortaklık kurarak Türkiye pazarındaki yerini alma arzusunu nihayete erdirmiştir.

Gerek tüm dünyada gerekse Türkiye’de şirketler ürünlerini online platformda pazarlayacak satış ortaklarına büyük ihtiyaç duymaktadır. Öyle ki bu şirketler online pazarlama ağında büyük bir hacme sahip olmanın yolunun profesyonel satış ortaklarından oluşan büyük bir ekibe sahip olmak olduğunun tamamen bilincindedir ve bu nedenle de ürünlerinin satışından komisyon verecekleri yeni satış ortaklarını sürekli olarak aramaktadırlar. Bu noktada siz satış ortaklarının tek görevi ürünleri ile müşteriyi buluşturmak ve gerçekleşen satıştan komisyonunuzu almaktır ,bunun dışındaki tüm işlemler yani; satışın süreci ,müşteriye verilen destek, ürünün müşteriye ulaştırılması vs. gibi geri kalan her şey ürün sahibinin sorumluluğunda olmaktadır.

Satış ortaklığı ve online pazarlama herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş olmakla birlikte her işte olduğu gibi bu işte de bilinmesi gereken bilgiler ve işin püf noktaları vardır .Yani bu yolda bir rehber ile ilerlemek hataya düşmeden ve zaman kaybetmeden para kazanmak için mutlaka gereklidir. Bu anlamda Goomass gereken tüm bilgiyi bünyesinde barındırmaktadır. Satış ortaklığı ağlarına nasıl ve ne şekilde üye olunur hangi satış ortaklığı ağları tercih edilmelidir, online pazarlamanın yöntemleri nelerdir, online pazarlamada yapılması ve yapılmaması gerekenler nelerdir gibi ihtiyaç duyacağınız geniş bir bilgi ve birikim yumağı tüm detayları ile goomass ‘te mevcuttur. Satış ortaklığını yaparken karşılaşmanızın muhtemel olduğu soru ya da sorunların cevabı goomass internetten para kazanma satış ortaklığı eğitim kitinin bünyesindeki kitaplarda ve videolarda mevcuttur.

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESMİ WEB kopyaok Goomass ve Online Pazarlamanın Avantajları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir