Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

 

goomass kanıt Goomass Kazanç Örnek ve KanıtlarıGoomass ve ana mantalitesi olan satış ortaklığı sitemi daha evvelde belirttiğimiz gibi sadece profesyonel anlamda bile dünyada milyonlar Türkiye’de 10 binlerle belirtilecek kadar çok sayıda uygulayıcısı olan ve en çok kazandıran internetten para kazanma yöntemidir. En önemlisi kazanılacak olan paranın sınırının olmadığı bir sistemdir. Aşağıda videoda ve resimlerde göreceğiniz kazançlar bunun net örnekleridir.Lakin bu örnekler bile satış ortaklığı sistemi kazancının kesinlikle tamamını ifade etmemekte olup ,sadece en çok kullanılan bazı satış ortaklığı ağlarına ait olan bazı örnekler, çok fazla kafa karışıklığına neden olmamak için sitemiz tarafından sizlere sunulmuştur. Özellikle belirtmeliyiz ki hem Türkiye’ de hem de dünyada çok fazla sayıda satış ortaklığı ağı ve dolayısı ile de oldukça yüksek meblağlarda kazançlar söz konusudur. Ama unutmayın(!) bu yüksek kazançlara sahip olmak ancak iyi bir rehber eşliğinde ; yanlışlarla ve gereksiz işlerle uğraşıp zaman kaybetmeden ,sadece gerçekten gerekli olan bilgilere haiz olup doğru adımlar ilerleyerek mümkündür.

 

Kazanç raporları ile ilgili resimlere geçmeden önce Goomass yazarlarından Cüneyt Seçkin Aykaç’ın X ticaret ve clickbank satışortaklğığı kazançları için hazırlamşolduğu kazanç kanıtlarının örneklerinin görsellerleaktarıldığı videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

Örnekleri İnceleyelim

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük boyutta inceleyebilirsiniz

Aşağıda X ticaret satış ortaklığı ağına ait 30 günlük kazanç örneğini görmektesiniz. xticaret hakkında detaylı bilgileri veridiğmiz yazımıza aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Goomass X Ticaret Satış Ortaklığı Eğitimi

goomass xticaret cek1 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

 

Bir baska x ticaret kazanç raporu

adsız3 1024x702 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

 

Aşağıdaki resimde yine x ticaret satış ortaklığına ait farklı bir kazanç raporunu görüntülemektesiniz bu raporda ürünlere ait kazanılan komisyonlar ve oranlarını görmektesiniz.

KANIT 2 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

 

Aşağıdaki resim yine x ticaret satış ortkalığı ağına ait bir başka satış raporu sayfası.

kazanc3 1024x575 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

 

 

 Aşağıdaki resimdeki kazanç satış ortaklığı sitemine ait değil ,bu kazanç google’in reklam ağı adsense kazancıdır.Goomass ile satış ortaklığına başladığnızda goomass sizlere kendi sitelerinizi kurmanızı ve bu sitelere ziyaretçi çekerek satış ortakğı yapmayı öğretecektir.Kendinize ait sitelerinizde satış ortaklığı yaparak kazanç elde edebileceksiniz.Diğer taraftan sitelerinizden geir elde etmenin bir başka yoluda sitelerinizde yayınlayacağınız reklamlardır.Google ‘in hizmeti olan adsensede hesap açarak ve sitelerinize reklamlar koyarak sitelerinizden bu reklamlara yapılan yönelndirme başına kazanç elde edebilirsiniz.Aşağıda Adsense kazanç raporunu inceleyebilirsiniz.

adsense kazanç kanıtı 5 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

Goomass tarafından eğitimi verilen dünyanın en önde gelen satış ortaklığı ağlarından biri olan Clickbank ‘ten goomass yazarlarından  olan Cüneyt Seçkin Aykaç’ın kazncına ait çek.

goomass clickbank ceki 1024x395 Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

RESM%C4%B0 WEB kopyaok Goomass Kazanç Örnek ve Kanıtları

 

 

s

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir