GooMass Eğitim Kiti’nin Özel Bonusları

 

 

goomass bonuslar GooMass Eğitim Kitinin Özel BonuslarıSatış ortaklığına başladığınız andan itibaren goomass yaşayacaklarınızı ve karşılaşacaklarınızı zaten çok iyi biliyior.Goomass eğitim kitini satın alıp sahip olduktan sonra artık sizin için bambaşka dünyaların kapıları aralanacak .Açılan bu kapılar ile birlikte kendinizi internetten para kazanmak için geldiğiniz yeni dünyanızda bulacaksınız.Goomass verdiği eğitimleri almış olan sizlerin bu yeni dünyada başarılı olacağındanda oldukça emin .Ve goomass sizlere başarıya giden bu yolsa ivme kazandırmak ve hızlandırmak adına bir takım bonuslar sunmakta.Goomass’in sunduğu bu bonuslar ile birlikte sitenize daha fazla ziyaretçi sağlayabilecek,satış sayılarınızı yükseltecek ve kendi otomatik sisteminizi kurabileceksiniz. Bu şekilde sşz uykunuzda iken dahi otomatikleştirdiğiniz sisteminiz sayesinde satış yapmaya ve para kazanmaya devam edebileceksiniz.

 

Goomass’ e Hemen Sahip Olun

goomass satinal 300x103 GooMass Eğitim Kitinin Özel Bonusları

 

 

Goomass toplamda 7 adet çok önemli ve çok özel bonus vermektedir. Şimdi bu bonusları birer birer görelim.

 

  1.  AUTO TWITTER

2010 yılında yapılan son ölçümlere göre 1 günde yaklaşık 300 bin yeni üyenin dahil olduğu twitter 106 milyon kadar üye sayısı ile birlikte 190 milyon kadarda günlük ziyaretçi trafiğine sahiptir. Türkiye’de de artık ciddi bir popülasyon yakalayan Twitter’ın’ Facebook ile de kafa kafaya giden bir rekabet düzeyine geleceği kuvvetle muhtemel. Goomass auto twitter adındaki otomatik sistemi ile Twitter’ a ait ziyaretçi trafiğinden yararlanarak kazanç elde etme yöntemini kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşıyor.

 

 

  1. EN IYI SATIŞ SAYFASI HAZIR ŞABLONU

Özellikle avcı stratejisinde kullanacak olduğunuz satış sayfası iyi bir satış ortağının en ön önemli enstrümanlarından bir tanesidir. Goomass bu işin profesyonelleri tarafından tasdik edilmiş olan en etkili satış sayfası şablonunu kullanıcılarına armağan ediyor. Şablona kendi ürünlerinizi yerleştirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

  1. JOOMLA REHBERI VE SEO

Daha ziyade çiftçi yönteminde kullanacak olduğunuz kendi sitelerinizi oluşturmak için gerekli olan araçlardan bir tanesidir joomla. Goomass siz kullanıcılarına joomla yı ve eklentilerini profesyonel seviyede anlatarak öğrettiği kitabını hediye ediyor, hatta beraberinde kendi hazırladıkları orijinal eklentileri de sizlerle paylaşıyor.

 

  1. WORDPRESS REHBERI VE SEO

Rahat kullanılabilme imkanı ile blog sistem yapıları kullanıcılarının bir numaralı tercihi olan wordprees için çok etkili bir kaynak. Kurulumundan başlayarak en önemli eklentilerine ve WordPress için SEO nun önemli tekniklerine bu kaynak sayesinde rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

 

  1. PROFESYONEL ADWORDS KAMPANYA ÖRNEKLERİ

Avcı stratejisinin önemli elemanlarından birisi olan adwords reklam ağı için başarı ve satış dönüşüm oranı tecrübeyle kanıtlanmış olan etkili adwords reklam kampanyası örnekleri. Bu örnekleri baz alarak ürünlerinizin reklam kampanyalarını hazırlayabileceksiniz.

 

  1. WEB SİTE KURMA REHBERİ

Satış ortaklarının başlangıçta en endişelendikleri konunun web sitesi kurulumu olduğunu bilen goomass ,bu endişeyi ortadan kaldırmak adına bir web sitesinin kolay yoldan nasıl kurulduğunu bu rehber ile ele almış, adım adım web sitesini kurulumunu basit ve yalın bir dille anlatmıştır. Web sitesi kurumunda gerekli olan php ,asp gibi yazılım dillerine ihtiyaç duymadan ,kaliteli şık ve dinamik web sitelerine sahip olabilmeniz bu rehber ile kolaylıkla mümkün.

 

  1. ADWORDS DENEME KUPONU

Avcı stratejisini bir numarası olan ücretli adwords reklam ağı için goomass 80 tl değerinde deneme kuponunu kullanıcılarına sunuyor .Bu kupon sayesinde goomass bile neredeyse bedavaya geliyor .Adwors reklam ağında bu kupon ile 80 tl lik reklamı ücretsiz olarak verebilir ,hatta goomass in öğrettiklerini iyi uygularsanız sadece bu kuponla bile daha başlangıçta ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Bu kiti  şimdi satın alarak bütün bu bonuslara da beraberinde sahip olabilir,sadece interneti kullanarak  çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki link ile resmi web sitesinden GooMass ‘e ve bonuslarına sahip olabilirsiniz

Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın.

 RESMİ WEB kopyaok GooMass Eğitim Kitinin Özel Bonusları

Goomass’ e Hemen Sahip Olun

goomass satinal 300x103 GooMass Eğitim Kitinin Özel Bonusları

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir