Goomass Eğitim Kiti’nin En Çok Eleştiri Aldığı Yönleri

goomass şikayet

Goomass Eleştirileri

 

Goomass ’in bu güne kadar en çok eleştiri aldığı konular arasında bilgi kalabalığı olduğu ve bilgilerin kendisini tekrar ettiği yönünde olmuştur. Evet goomass bu alanda çok kalabalık bilgi yumağını bünyesinde barındırır. Fakat burada bakılması gereken bunun nedenidir.

Bir kere bilinmesi gerekir ki satış ortaklığı çok geniş yelpazeye sahip bir iş koludur. Goomass diğer internetten para kazanma  eğitim kitlerinden farklı olarak satış ortaklığı alanında bir çok konuyu ele almış ve bunların eğitimlerini okuyucularına sunmuştur.Diğer eğitim kitlerine bakıldığında bunlardan kimileri tek başına sadece clickbank üzerinden Google adwords reklam ağı aracılığı ile satış ortaklığı yapmayı öğretirken goomass clickbank gibi önde gelen bir çok satış ortaklığı ağının detaylı eğitimini vermektedir.Ayrıca satış ortaklığını sadece adwords gibi reklam ağlarında ücretli yayınlanan reklamlar ile değil sermayesiz bir şekilde bir süre yoğun bir şekilde çalıştıktan sonra hiçbir şey yapmadan pasif gelir sağlayacak yöntemleri de anlatmaktadır. Durum böyle olunca bilgi de o derece fazla olmaktadır. Bilgilerin kendisini tekrar ettiği konusuna gelince ; bazı konular birçok eğitim için ortaktır. Örneğin bir ürün için anahtar kelime seçilirken yapılması gerekenler hem clickbank eğitminde hem amazon assocatiess eğitiminde hemde x ticaret eğitiminde karşılaşılabilmesi mümkündür, bu şekilde ortak bilgilerin bir çok eğitim içerisinde görülmesi zaten kaçınılmazıdır. Fakat goomass daha detaylı bazı konuları

‘’ bu konuda detaylı bilgiler için …… eğitiminin ……… konusuna bakınız’’

diyerek de çözmüştür. Esasında eleştrildiği bu konuda üretilebilecek en iyi çözümleri üretmiştir. Netice itibari ile goomass satış ortaklığı alanında uzun soluklu bir eğitim kitidir. Goomass eğitimi kiti hem satış ortaklığına yeni başlayanlar hem de hali hazırda gelirini artırmak isteyen satış ortaklarının ihtiyaçlarına cevap veren bir satış ortaklığı eğitim kitidir, bu nedenle de hiç bir satış ortaklığı eğitim kitinde olmadığı kadar çok geniş bir dökümana sahiptir.

 Goomass resmi web sitesine gitmek için tıklayın. 

RESMİ WEB kopyaok Goomass Eğitim Kiti’nin  En Çok Eleştiri Aldığı Yönleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir